Kodėl verta rinktis „ProLetto® Plus“ ?

„ProLetto® Plus“ yra maisto papildas,skirtas vyrams nuo 50 metų. Remiantis unikaliu veikliųjų medžiagų deriniu, jau daugelį metų tūkstančiai vyrų Lietuvoje renkasi „ProLetto® Plus“ savo organizmo labui.

Proletto Plus

Susipažinkite su svarbiausiais „ProLetto® Plus“ ingredientais:

Cinkas

Prostatos ląstelėse yra daugiausiai cinko visame vyro kūne. Jiems kasdien jo reikia daug, kad galėtų normaliai funkcionuoti. Cinkas dažnai vadinamas vyrišku mineralu dėl jo teigiamo poveikio padedant palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje2. Jis taip pat padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją1. Cinkas taip pat padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą3. Be to, jis padeda palaikyti normalią plaukų būklę4.

Prostatos ląstelėse yra daugiausiai cinko visame vyro kūne.

Daugiausia cinko yra austrėse.

Selenas

Selenas yra svarbus vyrų organizmui, nes jis padeda palaikyti normalią spermatogenezę5. Jis padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą6 ir padeda palaikyti normalią plaukų būklę7.

Norint išlaikyti tinkamą seleno kiekį organizme, nepamirškite jo įtraukti į savo mitybą. Bertoletijų riešutai yra geriausias seleno šaltinis.

Daugiausia seleno yra bertoletijų riešutuose.

Daugiausia seleno yra bertoletijų riešutuose.

Likopenas

Likopenas yra raudonas pigmentas, natūraliai randamas pomidoruose. Likopenas yra veikslingiausias karotinoidų šeimos antioksidantas. Jis atlieka savo funkciją visuose mūsų kūno audiniuose. Taip pat prostatos ląstelėse, kurios jo dėka gali būti apsaugotos nuo įvairių reiškinių, susijusių su didėjančiu amžiumi, ypač nuo oksidacinės pažaidos, kuris prisideda prie ligų vystymosi. Deja, žmogaus kūnas negali gaminti likopeno ir mes turime jį vartoti su maistu.

Norint gauti tokį patį likopeno kiekį kaip vienoje „ProLetto® Plus“ tabletėje, jums reiktų suvartoti vieną vidutinio dydžio prinokusį pomidorą per dieną.

Likopenas yra raudonas pigmentas, natūraliai randamas pomidoruose.

Pomidorai yra natūralus likopeno šaltinis.

Cinko ir seleno sveikatingumo teiginiai:

1 Cinkas padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją.

2 Cinkas padeda palaikyti normalią testosterono koncentraciją kraujyje.

3 Cinkas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

4 Cinkas padeda palaikyti normalią plaukų būklę.

5 Selenas padeda palaikyti normalią spermatogenezę.

6 Selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

7 Selenas padeda palaikyti normalią plaukų būklę.

„ProLetto® Plus“ yra cinko šaltinis. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentu, rekomenduojama cinko paros norma yra 10 mg. Suvartojus vieną „ProLetto® Plus“ tabletę, padengiama 125% rekomenduojamos cinko dienos normos.

„ProLetto® Plus“ yra seleno šaltinis. Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos (ES) reglamentu, rekomenduojama seleno paros norma yra 55 μg. Suvartojus vieną „ProLetto® Plus“ tabletę, padengiama 90% rekomenduojamos seleno dienos normos.

Pilnas ingredientų sąrašas yra čia.

ProLetto Plus

„ProLetto® Plus“ yra oficialiai registruotas maisto papildas Lietuvoje.
Registracijos numeris: MP-1461/16.

Maisto papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Labai svarbu yra įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Ši interneto svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“). Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) slapukus, kuriuos naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo bei navigacijos svetainėje statistiką. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Paspausdami TAIP Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau
×
50%
NUOLAIDA
ProLetto Plus
Tik dabar galite sutaupyti
daugiau nei 146,00 EUR.