ProLetto Plus

Metinis pasiūlymas su specialia nuolaida!

Kaip pasiūlymo dalį kas 12 mėnesių gausite naują „ProLetto® Plus” maisto papildų siuntą kartu su patrauklia dovana. Mokėjimo sąlygos išliks tokios pačios kaip ir už pirmąjį metinį kiekį.

 • TAIP, aš užsisakau vienerių metų„ProLetto® Plus“ maisto papildo kiekį su 50 % nuolaida, mokant 12 patogių mėnesinių įmokų po 14,95 EUR (vietoje 29,90 EUR). Iš viso 179,40 EUR vietoje 358,80 EUR. Aš nemoku už pristatymą. Be to, gausiu WALKER & SCOTT laikrodį.

  Aš sutinku, kad mano telefono numeris būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslais.
  Kadangi Jūs užsakėte mūsų produktus, norėtume Jus informuoti apie mūsų specialius pasiūlymus ir naujus produktus. Kad galėtume Jums siųsti aktualią informaciją ir pasiūlymus, mes naudosime Jūsų elektroninio pašto adresą. Jeigu Jūs nesate suinteresuotas gauti mūsų pasiūlymus, turite teisę atsisakyti naujienlaiškių naudodami atsisakymo nuorodą, pateiktą kiekvieno naujienlaiškio apačioje, arba elektroniniu paštu dpo@omegamarine.lt. Daugiau informacijos pateikiama mūsų privatumo politikoje.

  Užsakymas susijęs su įsipareigojimu sumokėti.

  Pirkimo procesas
  Pirkimo procesas
  Požiūris į klientus
  Požiūris į klientus
  Aptarnavimo kokybė
  Aptarnavimo kokybė
  Šaltinis: Remiantis 2020 m. Klientams draugiškos įmonės apklausa, kurią atliko Patirties institutas . Apklausoje dalyvavo 500 „Natural Pharmaceuticals“ klientų.
  Ši interneto svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“). Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) slapukus, kuriuos naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo bei navigacijos svetainėje statistiką. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Paspausdami TAIP Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau
  ×
  50%
  NUOLAIDA
  ProLetto Plus
  Tik dabar galite sutaupyti
  daugiau nei 179,00 EUR.