Kas yra prostata ir kaip ji veikia?

Prostata yra vyrų prostatos liauka, kuri yra vyrų reprodukcinės sistemos dalis. Ji gamina specialų sekretą, kuris sudaro apie 90 procentų spermos. Ją sudaro dvi skiltys: kairė ir dešinė. Prostatata yra nedidelis graikinio riešuto dydžio darinys. Ji yra prie pat šlapimo pūslės ir gaubia šlapimkanalį (šlaplę) . Prostatinė šlaplės dalis eina per jos parenchimą, todėl jai augant, dėl mechaninio spaudimo šlaplėje atsiranda problemų dėl šlapinimosi ir šlapimo nelaikymo.

rostata yra vyrų prostatos liauka, kuri yra vyrų reprodukcinės sistemos dalis.

Ar padažnėjo jūsų apsilankymai tualete?

Apskaičiuota, kad beveik 50% vyresnių nei 50 metų vyrų ir maždaug 80% vyresnių nei 70 metų vyrų susiduria su didesnėmis ar mažesnėmis šlapinimosi problemomis1. Trys kylančių problemų etapai:

1 etapas. Naktiniai apsilankymai tualete

Jūsų miegą nutraukia bent vienas apsilankymas tualete kiekvieną naktį. Šlapimo srovė tampa silpnesnė. Tik laiko klausimas, kada vėl teks atsikelti, o tai labai apsunkins miegą.

1 etapas

2 etapas. Dienos pertraukos

Dažnas apsilankymas tualete dienos metu apsunkina užduotis ir sunku sutelkti dėmesį į darbą. Net kai sėdite prie savo stalo, jausmas, kad šlapimo pūslė nuolat pilna, trukdo susikaupti.

2 etapas

3 etapas. Sumaištis

Vengiate socialinių vietų, kai nepatogu nuolatos teisintis, pavyzdžiui, restoranuose ir kino centruose. Ilgų pokalbių metu blaškotės, nekantriai laukiate galimybės vėl apsilankyti tualete.

3 etapas

Ką tokiu atveju daryti?

Mankšta ir tinkama mityba yra naudingi prostatai. Verta pasitarti su gydytoju.

Be to, galite apsvarstyti galimybę vartoti maisto papildus, rekomenduojame „ProLetto® Plus“.

Geresnė gyvenimo kokybė.

Tinkama prostatos veikla turi daug privalumų. Vyrai, kuriems nuolat tenka eiti į tualetą, pradeda prarasti pasitikėjimą darbe ir namuose. Didėjant poreikiui šlapintis, kelionės ir kita veikla tampa nepatogios. Seksualinis gyvenimas tampa prisiminimu. Ir tai gali papildomai paveikti tarpusavio santykius, pradeda didėti atstumas tarp partnerių.

„ProLetto® Plus“ užduotis - palaikyti vyrų organizmą. Verta pabandyti!

ProLetto Plus

1 Lu, S.-H., Chen, C.-S., Gerybinės prostatos hiperplazijos gamtos istorija ir epidemiologija, "Formosan Journal of Surgery" 2014, ISSN 1682-606X, 47 tomas, Nr. 6, p. 207- 210

Ši interneto svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“). Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) slapukus, kuriuos naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo bei navigacijos svetainėje statistiką. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Paspausdami TAIP Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau
×
50%
NUOLAIDA
ProLetto Plus
Tik dabar galite sutaupyti
daugiau nei 179,00 EUR.